Przejdź do treści

Hydroizolacja balkonów i tarasów

Hydroizolacja balkonów i tarasów jeszcze nigdy nie była taka łatwa. Dzięki naszym produktom wykonasz szczelną izolację, doskonale chroniącą przed wodą i wilgocią.

izolacja wodoodporna w płynie fast aquaduo hydroizolacja balkonów i tarasów

FAST AQUADUO

Folia dwuskładnikowa w płynie.

Dwuskładnikowa zaprawa hydroizolacyjna na bazie cementu, wypełniaczy mineralnych, wysokiej jakości dodatków uszlachetniających i dyspersji polimerów syntetycznych. Po dokładnym wymieszaniu wszystkich składników tworzy szczelną, elastyczną izolację wodoodporną i przeciwwilgociową, doskonale przylegającą do niezasolonych podłoży mineralnych (betonu, jastrychów, tynków cementowych i cementowo-wapiennych). Folia Fast Aquaduo może być stosowana wewnątrz i na zewnątrz budynków, zarówno na podłożach odkształcalnych, jak i nieodkształcalnych. Istotną zaletą folii Fast Aquaduo jest możliwość wykonywania bezpośrednio na niej posadzek, tynków oraz okładzin ceramicznych.

Własności: bardzo elastyczna, pokrywa rysy i spękania o szerokości do 1,5 mm, chroni beton i żelbet przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, nie zawiera rozpuszczalników, opakowania worek 25 kg, kanister 10 kg.

Hydroizolacja balkonów i tarasów, wykonywanie izolacji wodochronnych podziemnych części budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej (ściany piwnic, fundamenty), basenów oraz wszelkich pomieszczeń mokrych (łazienki, pralnie, kabiny prysznicowe, kuchnie itp.).

Zapytaj o ofertę

płynna membrana hydroizolacyjna weber dry pur seal hydroizolacja balkonów i tarasów

weber.dry balkon

Bezspoinowy system powłokowy.

Bezspoinowy system powłokowy weber.dry balkon wyprodukowany na bazie żywicy poliuretanowej, oparty na wysokiej jakości systemie płynnych membran hydroizolacyjnych weber.dry PUR SYSTEM, w skład którego wchodzą: grunt weber.prim EP 2K, membrana hydroizolacyjna weber.dry PUR seal, płynna warstwa nawierzchniowa weber.dry PUR coat, posypka z piasku kwarcowego webersys mix PU lub barwne płatki dekoracyjne webersys chips. Rozwiązanie to łączy w sobie jednocześnie hydroizolację oraz warstwę użytkową.

Własności systemu: powierzchnia bez spoin i połączeń, wysoka trwałość i jakość, elastyczność i zdolność przenoszenia zarysowań podłoża nawet w ujemnych temperaturach, właściwości antypoślizgowe, szybka i prosta aplikacja oraz doskonała przyczepność do podłoża, łatwość utrzymania w czystości, możliwość czyszczenia zwykłymi środkami czystości, odporna na uszkodzenia i mikropęknięcia, czynniki chemiczne, promieniowanie UV oraz warunki atmosferyczne, bardzo dobrze tłumi hałas.

Hydroizolacja balkonów i tarasów, wykonywanie posadzek w garażach. Wykonywanie posadzek antypoślizgowych z piaskiem kwarcowym.

Zapytaj o ofertę