Przejdź do treści

Hydroizolacja dachów stromych

Materiały do budowy nowych i renowacji istniejących pokryć dachowych. Skuteczna hydroizolacja dachów stromych.

hydroizolacja dachów stromych paroprzepuszczalna folia dachowa onduline 1300v

Onduline 1300V

Paroprzepuszczalna folia dachowa.

Wysoko paroprzepuszczalna folia dachowa stanowiąca barierę ochronną przed zawilgoceniem termoizolacji. Może być ułożona bezpośrednio na izolacji termicznej bez konieczności stosowania szczeliny wentylacyjnej (pustki powietrznej).

Własności: wodoszczelna, paroprzepuszczalna, elastyczna i łatwa w montażu, odporna na promienie UV, odporna na rozrywanie.

Montaż pod zewnętrzne pokrycie dachu oraz dodatkowo do ścian budynków w konstrukcjach szkieletowych, jako materiał wiatroizolacyjny.

Zapytaj o ofertę

hydroizolacja dachów stromych papa podkładowa technonicol mida roof fix

MIDA ROOF FIX

Papa podkładowa.

Asfaltowa papa podkładowa mocowana mechanicznie do podłoża za pomocą gwoździ. Zaimpregnowana osnowa z włókniny poliestrowej o odpowiednio wysokiej gramaturze pokryta obustronnie wodoszczelną mieszanką mas bitumicznych modyfikowanych elastomerami termoplastycznymi SBS z dodatkiem komponentów stabilizujących i chroniących strukturę papy. Zewnętrzna i wewnętrzna warstwa pokryta została trwałą drobnoziarnistą posypką z łupka mineralnego.

Hydroizolacja dachów stromych, wykonywanie warstwy hydroizolacyjnej pod blachodachówkami oraz gontami bitumicznymi. Papę podkładową MIDA ROOF FIX można stosować jako warstwę paroizolacyjną oraz hydro i wiatroizolację materiału termoizolacyjnego montowanego w systemach dachów spadowych.

Zapytaj o ofertę

hydroizolacja dachów stromych jednostronna uniwersalna taśma uszczelniająca technonicol nicoband

NICOBAND

Uniwersalna taśma uszczelniająca.

Producent: TECHNONICOL

Jednostronna, samoprzylepna taśma uszczelniająca wytworzona z warstwy bitumiczno-polimerowej. Posiada zbrojoną aluminiową powłoką zewnętrzną zapewniającą wytrzymałość na rozerwanie i ochronę przed promieniowaniem UV oraz wewnętrzną powłoką ochronną. Lekka i łatwa w użyciu, idealnie wiąże się z większością materiałów dostępnych na rynku.

Hydroizolacja dachów stromych – renowacja i naprawa uszkodzeń.

Zapytaj o ofertę