Przejdź do treści

Hydroizolacja fundamentów

Hydroizolacja fundamentów chroni budynek przed wodą i wilgocią, a tym samym zabezpiecza go przed działaniem pleśni, grzybów i bakterii. Wpływa również na trwałość termoizolacji fundamentów i komfort cieplny użytkowników.

podkład gruntujacy technonicol dysperbit

MIDA ROOF FIX

Podkład gruntujący.

Gotowa do użycia wodna emulsja asfaltowo-kauczukowa z dodatkami uszlachetniającymi o doskonałych właściwościach penetracyjnych i wysokiej przyczepności do powierzchni. Podkład gruntujący MIDA ROOF FIX stosuje się na zimno, na suche oraz wilgotne podłoża, w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz.

Hydroizolacja fundamentów. Wykonywanie powłok izolacyjnych przeciwwilgociowych i przeciwwodnych dachów, wylewek betonowych, piwnic i innych elementów. Gruntowanie podłoża po rozcieńczeniu wodą, renowacja i konserwacja pokryć dachowych, wykonywanie bezspoinowych pokryć dachowych na podkładzie z jednej warstwy papy, wykonywanie zbrojonych bezspoinowych, bezpapowych pokryć dachowych.

Zapytaj o ofertę

masa bitumiczna hydroizolacyjna technonicol 24

TECHNONICOL 24

Masa hydroizolacyjna.

Producent: TECHNONICOL

Gotowa do użycia masa bitumiczna hydroizolacyjna na bazie bitumu naftowego zawierająca dodatki polimerowe, wypełniacze mineralne i rozpuszczalniki. Stosować na zimno.

Hydroizolacja fundamentów. Hydroizolacja powłokowa elementów betonowych, drewnianych i innych podziemnych powierzchni konstrukcyjnych narażonych na wilgoć (piwnic, pali i innych).

Zapytaj o ofertę

masa bitumiczna do hydroizolacji fundamentów technonicol master

MASTER

Masa bitumiczna do hydroizolacji fundamentów.

Producent: TECHNONICOL

Masa bitumiczna do hydroizolacji podziemnych konstrukcji budowlanych. Stanowi wodoodporną warstwę zewnętrzną, chroniącą fundamenty przed wilgocią, ściekami i wodą gruntową.

Hydroizolacja fundamentów i innych podziemnych konstrukcji budowlanych.

Zapytaj o ofertę

folia kubełkowa HDPE do zabezpieczania hydroizolacji fundamentów technonicol planter standard

PLANTER STANDARD

Folia kubełkowa.

Producent: TECHNONICOL

Folia kubełkowa PLANTER STANDARD to membrana jednowarstwowa z wysokiej gęstości polietylenu HDPE skutecznie odprowadzająca wodę i chroniąca hydroizolację.

Własności: odporna na uszkodzenia mechaniczne, odporna na działanie środków chemicznych, pleśni, grzybów i bakterii, odporna na promieniowanie UV, łatwy montaż, ekologiczna, żywotność ponad 60 lat.

Zabezpieczanie hydroizolacji fundamentów, zabezpieczanie płyt fundamentowych przed wilgocią kapilarną, osuszanie wilgotnych ścian, na dachy uniwersalne, do wymiany podłoża betonowego, odwadniania podczas budowy tunelu odkrywkowego, do stabilizacji podłoża drogowego.

Zapytaj o ofertę