Przejdź do treści

Hydroizolacja łazienek i pomieszczeń mokrych

Hydroizolacja łazienek i pomieszczeń mokrych zabezpiecza podłoża uszczelnianych pomieszczeń przed niepożądanym działaniem wody i wilgoci, a tym samym pozwala cieszyć się komfortem ich użytkowania przez długie lata.

hydroizolacja łazienek płynna folia uszczelniajaca na bazie dyspersji polimerowej fast aqua

FAST AQUA

Płynna folia uszczelniająca.

Jednoskładnikowa masa uszczelniająca na bazie dyspersji polimerowej z dodatkiem wypełniaczy oraz środków modyfikujących do wykonywania elastycznych, wodoodpornych powłok przeciwwilgociowych pod płytki ceramiczne (glazura i terakota) klejone wewnątrz budynków. Dzięki swojej elastyczności wyrównuje naprężenia podłoży i możne być stosowana, jako folia kryjącą na powierzchnie narażone na powstawanie mikropęknięć poniżej 1mm. FAST AQUA można stosować na odpowiednio przygotowanym i wysezonowanym podłożu mineralnym, takim jak: beton, tynki cementowe i cementowo-wapienne, tynki gipsowe, płyty gipsowo-kartonowe.

Własności: lepka i łatwa w nanoszeniu na podłoża pionowe i poziome, bardzo dobra przyczepność i elastyczność, nie zawiera rozpuszczalników (produkt ekologiczny), odporna na środki czystości i detergenty, opakowania wiaderko – 3 kg, 6 kg i 15 kg.

Hydroizolacja łazienek i pomieszczeń mokrych. Wykonywanie przeciwwilgociowych uszczelnień podłoży przed mocowaniem płytek ceramicznych, uszczelnianie ścian i podłóg w pomieszczeniach z bezciśnieniowym oddziaływaniem wody, takich, jak: łazienki, natryski, toalety, kuchnie, suszarnie, w szczególności wokół kabin prysznicowych, umywalek, wanien, brodzików i zlewów. Nie należy stosować w miejscach narażonych na stałe działanie wody (np. łaźnie).

Zapytaj o ofertę

hydroizolacja łazienek taśma uszczelniająca fast

Taśma uszczelniająca

Elastyczna taśma uszczelniająca.

Producent: FAST

Taśma uszczelniająca wykonana z termoplastycznego elastomeru na osnowie poliestrowej. Pozwala na trwałe połączenie, które skutecznie zabezpiecza przed przenikaniem wody.

Własności: elastyczna i wytrzymała na rozciąganie, odporna na procesy starzenia, uniwersalna w zastosowaniu.

Elastyczne i trwałe uszczelnianie oraz wzmacnianie elastycznych hydroizolacji w miejscach naroży, krawędzi, szczelin dylatacyjnych, przejść rur, itp. Może być stosowana na posadzkach i ścianach wewnątrz i na zewnątrz budynków do łączenia powierzchni odkształcalnych z nieodkształcalnymi (połączenie ściana-ściana, ściana-posadzka).

Zapytaj o ofertę