Przejdź do treści

Hydroizolacje

Dział, w którym znajdziesz hydroizolacje do fundamentów, dachów stromych, płaskich i odwróconych, łazienek i pomieszczeń mokrych, a także balkonów oraz tarasów. W skrócie, produkty, którymi skutecznie zabezpieczysz budynek przed niekorzystnym działaniem wody i wilgoci. W ofercie posiadamy m.in.: papy podkładowe i wierzchniego krycia, folie kubełkowe, paroprzepuszczalne folie dachowe, powłoki i masy hydroizolacyjne, podkłady gruntujące, żywice oraz akcesoria firm BAUDER, TECHNONICOL, WEBER, ONDULINE, FAST. Innymi słowy wszystko, co jest potrzebne do wykonania hydroizolacji w sposób rzetelny, kompleksowy i profesjonalny.

Zaprezentowane poniżej kategorie zawierają wyselekcjonowane produkty – reprezentatywny przykład naszej oferty. Jeśli nie znajdziesz wśród nich poszukiwanych materiałów – skontaktuj się z nami! Z przyjemnością poznamy Twoje oczekiwania i postaramy się im sprostać!

krople wody na powłoce profesjonalne systemy izolacji hydroizolacje

Wybierz kategorię

Hydroizolacja dachów płaskich i odwróconych

Hydroizolacje dachów płaskich i odwróconych

Znajdziesz tu preparaty gruntujące, powłoki bitumiczne, płynne tworzywa sztuczne na bazie poliuretanu, hydroizolacje z PVC-P, papy bitumiczne podkładowe i wierzchniego krycia.

Hydroizolacja łazienek i pomieszczeń mokrych

Hydroizolacje łazienek i pomieszczeń mokrych

Oferujemy płynne folie uszczelniające wraz z taśmami za pomocą których uszczelnisz ściany i podłogi łazienek, natrysków, toalet, kuchni, suszarni.

Hydroizolacja dachów stromych

Hydroizolacje dachów stromych

Proponujemy asfaltowe papy podkładowe , paroprzepuszczalne folie dachowe uzupełnione taśmami uszczelniającymi.

Hydroizolacja balkonów i tarasów

Hydroizolacje balkonów i tarasów

Oferujemy folie hydroizolacyjne firmy FAST oraz bezspoinowy system powłokowy weber.dry balkon, którymi wykonasz izolacje wodochronne oraz posadzki na tarasach i balkonach.

Hydroizolacja fundamentów

Hydroizolacje fundamentów

Znajdziesz tu gotowe do użycia masy bitumiczne, hydroizolacyjne, a także folie kubełkowe, którymi zabezpieczysz narażone na wilgoć podziemne powierzchnie konstrukcyjne.

Dlaczego my?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Duży wybór stwarza możliwości, a jednocześnie sprawia, że często czujemy się przytłoczeni jego skalą.

Dobrze mieć wybór i dobrze jest wiedzieć, jak go dokonać oraz co wybrać. My dajemy jedno i drugie. Kreujemy możliwości i radzimy, co warto rozważyć podejmując decyzję o zakupie.

właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy