Przejdź do treści

Izolacja dachów płaskich

Izolacja dachów płaskich w budownictwie mieszkaniowym, przemysłowym oraz użytkowym to dziś absolutny standard, do którego nikogo nie trzeba przekonywać. Poniżej wybrane produkty do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej na każdy rodzaj dachu płaskiego, w tym pod instalacje fotowoltaiczne. 

płyty z wełny skalnej do izolacji dachów płaskich Rockwool HARDROCK MAX

HARDROCK MAX

Płyty z wełny skalnej do izolacji dachów płaskich.

Dwugęstościowe płyty z wełny skalnej dedykowane do izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej dachów płaskich. Z uwagi na dużą twardość, płyty HARDROCK MAX stosuje się do izolacji dachów płaskich obciążonych instalacjami fotowoltaicznymi, urządzeniami wymagającymi częstej konserwacji, balastem.

Własności: twarde i trwałe, niepalne, odporne na warunki atmosferyczne, wytrzymałe na obciążenia całej powierzchni oraz punktowe, wysoka izolacyjność akustyczna, odporne na uszkodzenia mechaniczne, grubość od 50 do 150 mm.

Izolacja dachów płaskich na blasze trapezowej zwykłej i perforowanej, izolacja dachów płaskich na stropie betonowym, izolacja dachów płaskich zielonych i balastowych.

STEPROCK PLUS

Zapytaj o ofertę

płyty z wełny kamiennej do izolacji dachów płaskich PAROC ROS 30

PAROC ROS 30

Płyty z wełny kamiennej do izolacji dachów płaskich.

Płyty z wełny kamiennej do izolacji termicznej dachów płaskich z normalnym poziomem obciążenia. Sztywne, odporne na ogień płyty stosowane w warstwie środkowej lub jako warstwa spodnia w układzie izolacji dachu płaskiego zapewniają trwałe, twarde i ogniochronne podłoże dla górnych warstw izolacji.

Własności: twarde, niepalne, odporne mechanicznie, wysoka izolacyjność termiczna.

Izolacja termiczna dachów płaskich z normalnym poziomem obciążenia.

PARO ROS 30G, PAROC ROS 50, PAROC ROS 60, PAROC ROS 70, PAROC ROB 60, PAROC ROB 80, PAROC ROL 30.

Zapytaj o ofertę

płyty z wełny skalnej do izolacji termicznej dachów płaskich Isover Dachoterm SL 37

Dachoterm SL 37

Płyty z wełny skalnej do izolacji dachów płaskich.

Płyty z mineralnej wełny skalnej do izolacji termicznej dachów płaskich, stosowane w wielowarstwowym układzie krycia dachów, jako warstwa spodnia pod Deską dachową.

Własności: dobra izolacja termiczna, twarde i odporne na odkształcenia mechaniczne, niepalne, zapobiegają powstawaniu mostków cieplnych, szybki i łatwy montaż, grubość: od 80 do 180 mm.

Izolacja termiczna dachów płaskich, izolacja dachu w konstrukcji drewnianej.

Deska dachowa, Dachoterm SL 36, Dachoterm G 38, Dachoterm S, Dachoterm SL 37, Taurus.

Zapytaj o ofertę

płyty poliuretanowe xps do izolacji termicznej Finnfoam F-300

Finnfoam F-300

Płyty termoizolacyjne z polistyrenu ekstrudowanego XPS do izolacja dachów płaskich.

Wysokiej jakości płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS do izolacji cieplnej. Gwarantują doskonałą termoizolację i wytrzymałość mechaniczną. Mogą być stosowane w ekstremalnych warunkach, zachowując właściwości techniczne i izolacyjne.

Własności: doskonała termoizolacyjność, wodoodporne, odporne na pleśń i wilgoć, wytrzymałe – odporne na duże obciążenia i zmiany temperatur, bezpieczne w użytkowaniu, łatwe w montażu, zdatne do recyklingu.

Izolacja dachów płaskich, izolacja fundamentów, izolacja podłóg na gruncie, izolacja stropów, izolacja dachów odwróconych, izolacja wykopów pod rury.

Finnfoam F-400, Finnfoam F-500, Finnfoam F-700.

Zapytaj o ofertę

płyty z polistyrenu ekstrudowanego xps do izolacji termicznej Ursa XPS

Ursa XPS

Płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS do izolacji dachów płaskich.

Wysokiej jakości uniwersalne płyty z polistyrenu ekstrudowanego XPS do izolacji termicznej budynków. Mogą być stosowane w każdych warunkach.

Własności: znakomita termoizolacja, niska absorbcja wody, wysoka odporność na ściskanie, odporne na zmiany warunków środowiskowych, łatwy montaż, lekkie, odporne na korozję biologiczną i mróz.

Izolacja dachów płaskich, izolacja podłóg na gruncie, izolacja parkingów i ciągów komunikacyjnych, izolacja ścian fundamentowych.

Rodzina produktów Ursa XPS: N-III-L, N-III-L WOF, N-VII-L, N-V-L, N-III-PZ-I.

Zapytaj o ofertę

płyty styropianowe do izolacji termicznej dachów płaskich Genderka EPS 100 038 Dach-Podłoga

Styropian EPS 100 038 Dach-Podłoga

Płyty styropianowe do ocieplania dachów płaskich.

Płyty z polistyrenu ekspandowanego EPS do izolacji cieplnej dachów płaskich i stropodachów pełnych bez dostępu.

Własności: dobra izolacja termiczna, łatwy montaż.

Izolacja dachów płaskich, izolacja cokołów w bezspoinowych systemach ociepleń, izolacja ścian poniżej poziomu gruntu z izolacją przeciwwodną, izolacja podłóg pod podkładem z prefabrykowanych płyt, izolacja podłóg pod podkładem posadzkowym, izolacja podłóg na gruncie z podkładem posadzkowym.

Styropian 80-038 Dach-Podłoga, Styropian 100-036 Dach- Podłoga.

Zapytaj o ofertę

styropian do izolacji termicznej dachów płaskich Sonarol EPS 100 038 Dach/Podłoga

EPS 100 038 DACH/PODŁOGA

Płyty styropianowe do izolacji dachów płaskich.

Płyty z polistyrenu ekspandowanego EPS do izolacji termicznej w miejscach o dużych obciążeniach mechanicznych. Wykorzystywane do izolacji stropów zewnętrznych i izolacji stropodachów pełnych.

Własności: dobra izolacja termiczna, odporne na duże obciążenia, łatwy montaż, grubości od 20 do 300 mm.

Izolacja dachów płaskich, izolacja cieplna cokołów, izolacja cieplna ścian poniżej poziomu gruntu, izolacja cieplna fundamentów, izolacja podłóg pod podkładem z prefabrykowanych płyt, izolacja podłóg pod podkładem posadzkowym, izolacja podłóg na gruncie pod podkładem posadzkowym.

EPS 80 038 FASADA/DACH/PODŁOGA

Zapytaj o ofertę

styropian szary do izolacji dachów płaskich swisspor LAMBDA MAX dach podłoga

swisspor LAMBDA MAX dach podłoga

Płyty ze styropianu szarego do termoizolacji dachów płaskich.

Płyty z polistyrenu ekspandowanego EPS z domieszką grafitu o podwyższonej termoizolacyjności i ciemnoszarej barwie. Stosowane do izolacji cieplnej dachów w budownictwie mieszkaniowym, obiektach użyteczności publicznej oraz w budownictwie przemysłowym.

Własności: podwyższona izolacyjność, podwyższona wytrzymałość na naprężenia ściskające, grubość płyt gładkich od 10 do 30 mm, grubość płyt frezowanych od 50 do 200 mm.

Termoizolacja dachów płaskich, izolacja cieplna tarasów i balkonów, izolacja cieplna podłóg na gruncie, izolacja cieplna podłóg na stropach o sztywnej konstrukcji, izolacja cieplna podłóg w systemie ogrzewania podłogowego, izolacja cieplna stropów pomiędzy pomieszczeniami ogrzewanymi i nieogrzewanymi, izolacja cieplna stropów zewnętrznych i nad przejazdami, izolacja cieplna stropodachów pełnych i wentylowanych, izolacja cieplna stropodachów o lekkiej konstrukcji.

swisspor EPS 100 dach podłoga, swisspor MAX dach podłoga, swisspor LAMBDA 100 dach podłoga, swisspor EPS 200 parking, swisspor EPS 150 parking, swisspor EPS 100 dach podłoga, swisspor MAX dach podłoga.

Zapytaj o ofertę

płyta ze styropianiu oklejona papą podkładową do izolacji termicznej dachów płaskich Styrpapa 80 Genderka

STYRPAPA 80

Płyty styropianowe EPS do termoizolacji dachów płaskich.

Producent: GENDERKA

Płyty z polistyrenu ekspandowanego EPS jedno- lub dwustronnie oklejone papą podkładową umożliwiającą dogrzanie papy zgrzewalnej.

Własności: nie rozprzestrzeniają ognia, łatwe w montażu, grubość od 50 do 300 mm.

Termoizolacja dachów użytkowych i nieużytkowych, płaskich i pochyłych, nowych i remontowanych na podłożach betonowych, drewnianych, z zaprawy cementowej, z blach trapezowych, na istniejących podłożach papowych.

STYRPAPA 100, STYRPAPA 100 EXTRA (GRAFITOWA), STYRPAPA 200.

Zapytaj o ofertę

kształtki ze styropianu Genderka do izolacji termicznej i odwodnienia dachów

Styropian spadkowy

Kształtki styropianowe do izolacji termicznej i odwadniania dachów płaskich.

Producent: GENDERKA

Kształtki z polistyrenu ekspandowanego EPS przeznaczone do izolacji termicznej i odwadniania dachów płaskich. Opracowywane i produkowane na zlecenie indywidualne. Inwestor otrzymuje styropian spadkowy w postaci odpowiednio ukształtowanych i opisanych płyt, które układa się zgodnie z instrukcją.

Własności: dobrane do indywidualnych potrzeb, łatwe w montażu.

Izolacja termiczna i odwadnianie dachów płaskich, tarasów, dachów odwróconych oraz dachów zielonych.

Styropian spadkowy EPS 038 Dach-Podłoga, Styropian spadkowy EPS 100-038 Dach-Podłoga, Styropian spadkowy EPS 036 Dach-Podłoga-Parking, Styropian spadkowy EPS 200-036 Dach-Podłoga-Parking, płyty warstwowe STYRPAPA.

Zapytaj o ofertę

płyta z polistyrenu ekstrudowanego xps do izolacji fasad wentylowanych, dachów płaskich i skośnych Finnfoam FF-PIR

Finnfoam FF-PIR

Płyty poliuretanowe do izolacji dachów płaskich.

Producent: FINNFOAM

Płyty poliuretanowe FF-PIR to rodzina produktów do izolacji termicznej wykonanych ze sztywnej pianki poliizocyjanurowej PIR pokrytej obustronnie powłoką nieprzepuszczającą pary wodnej (folia aluminiowa, plastyk). Rozwiązanie to eliminuje konieczność stosowania dodatkowych folii paro i wodoszczelnych.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, odporne na wilgoć i pleśń, odporne na czynniki chemiczne, neutralne dla środowiska, mała grubość i masa, łatwy montaż, 14 grubości od 20 do 240 mm.

Izolacja dachów płaskich, izolacja fasad wentylowanych, izolacja dachów skośnych, izolacja ścian od wewnątrz i na zewnątrz, izolacja ścian szkieletowych, izolacja ścian trójwarstwowych, izolacja ścian żelbetowych, izolacja elementów żelbetowych prefabrykowanych, izolacja przegród wewnętrznych, izolacja łaźni.

Rodzina produktów FF-PIR: FF-PIR AL, FF-PIR CL , FF-PIR FR, FF-PIR GYL, FF-PIR PL, FF-PIR SAUNA.

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do izolacji termicznej dachów płaskich BauderPIR FA

BauderPIR FA

Płyty poliuretanowe do izolacji dachów płaskich.

Płyty poliuretanowe z obustronną warstwą z folii aluminiowej, z frezem do termoizolacji lekkich, płaskich dachów przemysłowych.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, bardzo duża wytrzymałość na ściskanie, odporne na wilgoć i pleśń, odporne na czynniki chemiczne, mała grubość i masa, przeciwodblaskowa powierzchnia, łatwy i szybki montaż, grubość od 60 do 240 mm.

Izolacja dachów płaskich.

BauderPIR FA TE, BauderPIR FA płyty spadkowe 2.0%.

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do izolacji dachów płaskich BauderVIP TE

BauderVIP TE

Próżniowy panel izolacyjny do izolacji dachów płaskich.

Producent: BAUDER

Próżniowe panele izolacyjne do termoizolacji pod hydroizolację dachów płaskich. Każdy panel złożony jest z dwóch warstw kryjących – górnej: BauderPIR 17 mm i dolnej: tartan 3 mm. Stosowane są w miejscach, gdzie wymagana jest wysoka izolacyjność przy zachowaniu niewielkiej wysokości montażu. System BauderVIP TE produkowany jest na indywidualne zamówienie inwestora i optymalnie dopasowany do izolowanej powierzchni.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, odporne na wilgoć i pleśń, odporne na czynniki chemiczne, mała grubość masa, łatwy i szybki montaż, grubość 40, 50 i 60 mm.

Izolacja termiczna dachów płaskich, izolacja tarasów i balkonów.

BauderVIP TE standard

Zapytaj o ofertę

płyta ze szkła komórkowego do izolacji termicznych Foamglas Board T3+

FOAMGLAS BOARD T3+

Płyty termoizolacyjne do izolacji dachów płaskich.

Nowej generacji płyty termoizolacyjne ze szkła komórkowego dedykowane do izolacji dachów płaskich.

Własności: wysoka izolacyjność termiczna niezmienna w czasie, niepalne, wodoodporne, nieprzepuszczalne dla pary wodnej, odporne chemicznie, odporne na szkodniki, wytrzymałe na ściskanie, z naturalnych surowców, ekologiczne.

Izolacja dachów płaskich, izolacja fasad, izolacja poniżej poziomu ściany, izolacja ścian i sufitów, izolacja ścian z płyt gipsowo-kartonowych, izolacja płyt fundamentowych.

FOAMGLAS BOARD T4+

Zapytaj o ofertę