Przejdź do treści

Izolacja dachów skośnych i poddaszy

Około 25% ciepła potrzebnego do ogrzania budynku ucieka przez dach. Dlatego tak ważna jest prawidłowo wykonana izolacja dachów skośnych i poddaszy z materiałów najwyższej jakości.

mata z wełny szklanej do izolacji dachów skośnych i poddaszy Climowool DF33

Climowool DF33

Maty z wełny szklanej do izolacji dachów skośnych i poddaszy.

Maty z mineralnej wełny szklanej do izolacji cieplnej oraz akustycznej dachów skośnych w układzie jedno- i dwuwarstwowym oraz poddaszy użytkowych i nieużytkowych. Posiadają jeden z najlepszych współczynników przewodzenia ciepła w tej kategorii produktów.

Własności: wysoka izolacyjność, niepalne, łatwy montaż, grubość od 50 do 200 mm.

Izolacja dachów skośnych i poddaszy, izolacja w budownictwie szkieletowym drewnianym, izolacja w budownictwie szkieletowym metalowym, izolacja stropów między legarami, izolacja sufitów podwieszanych, izolacja lekkich ścianek działowych.

Climowool DF35, Climowool DF1, Climowool KF32.

Zapytaj o ofertę

mata z wełny szklanej izolacja ścian termiczna i akustyczna

URSA GLASSWOOL

Maty i płyty termoizolacyjne z mineralnej wełny szklanej do izolacji dachów skośnych i poddaszy.

Ursa Glasswool to rodzina niepalnych materiałów izolacyjnych o wszechstronnym zastosowaniu w izolacji budynków. W jej skład wchodzą maty i płyty wykonane z drobnych, bardzo elastycznych włókien szklanych o unikalnej strukturze. Produkty Ursa Glasswool doskonalne nadają się do izolacji termicznej, izolacji akustycznej i ochrony przeciwogniowej budynków.

Własności: wysoka izolacyjność termiczna, doskonałe właściwości wygłuszające, niepalne, duży wybór modeli i gramatur, łatwy montaż.

Izolacja dachów skośnych i poddasza, izolacja ścian wewnętrznych i zewnętrznych.

URSA PLATINUM 32, URSA GOLD 35, URSA SILVER 39, URSA AMBER 33, URSA HOME 33, URSA ULTRA 33, URSA PROFESJONALNA 34.

Zapytaj o ofertę

mata z wełny skalnej do izolacji termicznej dachów kośnych i poddaszy Rockwool MEGAROCK PLUS

MEGAROCK PLUS

Mata ze skalnej wełny do izolacji dachów skośnych i poddaszy.

Maty ze skalnej wełny mineralnej do ocieplania dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, poddaszy z membraną wiatroizolacyjną, stropodachów wentylowanych, dachów z pełnym deskowaniem.

Własności: dobra izolacyjność cieplna, niepalne, grubość od 100 do 200 mm.

Izolacja dachów skośnych i poddasza, izolacja stropów masywnych, izolacja sufitów podwieszanych, izolacja ścian działowych, izolacja lekkich ścian osłonowych, izolacja podłóg na legarach, izolacja podłóg nad przestrzenią wentylowaną.

SUPERROCK, TOPROCK SUPER, ROCKMIN PLUS, UNIROCK.

Zapytaj o ofertę

mata z wełny szklanej do izolacji termicznej dachów skośnych i poddaszy Isover Uni-Mata

Uni-Mata

Mata z wełny szklanej do izolacji dachów skośnych i poddaszy.

Maty z wełny szklanej do izolacji termicznej i akustycznej dachów skośnych, poddaszy użytkowych i nieużytkowych, stropodachów dwudzielnych, montowana między krokwiami zapewnia właściwy mikroklimat pomieszczeń.

Własności: dobra izolacyjność cieplna, niepalne, paroprzepuszczalne, sprężyste, łatwy montaż, grubość od 50 do 250 mm.

Izolacja dachów skośnych i poddaszy, izolacja podłóg i stropów między legarami, izolacja drewnianych i stalowych konstrukcji szkieletowych.

Super-Mata, Super-Mata Plus, Profit-Mata, Uni-Mata Plus, Renover.

Zapytaj o ofertę

płyta z polistyrenu ekstrudowanego xps do izolacji fasad wentylowanych, dachów płaskich i skośnych Finnfoam FF-PIR

Finnfoam FF-PIR

Płyty poliuretanowe do izolacji dachów skośnych i poddaszy.

Płyty poliuretanowe FF-PIR to rodzina produktów do izolacji termicznej wykonanych ze sztywnej pianki poliizocyjanurowej PIR pokrytej obustronnie powłoką nieprzepuszczającą pary wodnej (folia aluminiowa, plastyk). Rozwiązanie to eliminuje konieczność stosowania dodatkowych folii paro i wodoszczelnych.

Własności: doskonała termoizolacyjność, odporne na wilgoć i pleśń, odporne na czynniki chemiczne, nie podtrzymują spalania, neutralne dla środowiska, mała grubość i masa, łatwy montaż, grubość od 20 do 240 mm.

Izolacja dachów skośnych i poddaszy, izolacja fasad wentylowanych, izolacja ścian od wewnątrz i na zewnątrz, izolacja ścian szkieletowych, izolacja ścian trójwarstwowych, izolacja ścian żelbetowych, izolacja elementów żelbetowych prefabrykowanych, izolacja przegród wewnętrznych, izolacja łaźni.

Rodzina produktów FF-PIR: FF-PIR AL, FF-PIR CL, FF-PIR FR, FF-PIR GYL, FF-PIR PL, FF-PIR SAUNA.

Zapytaj o ofertę

płyta ze szkła komórkowego do izolacji termicznych Foamglas Board T4+

FOAMGLAS BOARD T4+

Płyty termoizolacyjne do izolacji dachów skośnych.

Nowej generacji płyty termoizolacyjne ze szkła komórkowego dedykowane do izolacji dachów skośnych o podłożu metalowym, dachów spadzistych pokrytych blachą w rąbek, konstrukcji podziemnych, zielonych fasad.

Własności: wysoka izolacyjność termiczna niezmienna w czasie, niepalne, wodoodporne, paroszczelne, odporne chemicznie, odporne na szkodniki, wytrzymałe na ściskanie, z naturalnych surowców, ekologiczne.

Izolacja dachów skośnych, izolacja podłóg i posadzek, izolacja płyt fundamentowych, izolacja dachów płaskich z dostępem serwisowym.

FOAMGLAS BOARD T3+

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do termoizolacji na krokwiach dachów skośnych BauderECO

BauderECO

Płyty poliuretanowe do termoizolacji dachów skośnych.

Płyty poliuretanowe do termoizolacji dachów stromych, układane bezpośrednio na krokwiach lub deskowaniu. Zabezpieczają przestrzeń mieszkalną i konstrukcję dachu, umożliwiają stosowanie lżejszych krokwi i eliminują powstawanie mostków termicznych.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, wytrzymałe na ściskanie, odporne na wilgoć, pleśń, czynniki chemiczne; łatwy i szybki montaż, grubość od 80 do 160 mm.

Izolacja termiczna dachów skośnych.

BauderPIR SWE, BauderPIR PLUS, BauderPIR SF, BauderPIR SDS.

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do termoizolacji łącznej dachów skośnych BauderPIR AZS

BauderPIR AZS

Płyty poliuretanowe do termoizolacji dachów skośnych.

Producent: BAUDER

Płyty poliuretanowe do termoizolacji łącznej dachów stromych, montowane bezpośrednio po zewnętrznej lub wewnętrznej stronie krokwi w połączeniu z termoizolacją pomiędzy krokwiami.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, wytrzymałe na ściskanie, odporne na wilgoć i pleśń, odporne na czynniki chemiczne, łatwy i szybki montaż, grubość 50 mm.

Termoizolacja dachów skośnych.

BauderPIR SDS

BauderPIR TP-Kombi

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do izolacji termicznej dachów skośnych pokrycia metalowe BauderPIR MDE

BauderPIR MDE

Płyty poliuretanowe do termoizolacji dachów skośnych.

Producent: BAUDER

Płyty poliuretanowe do termoizolacji dachów stromych, montowane bezpośrednio na zewnętrznej stronie krokwi. Chronią przed zimnem, hałasem, pożarem. Stosowane są pod pokrycia metalowe, z łupków, gontów drewnianych, bitumu, płyt z cementu włóknistego.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, wytrzymałe na ściskanie, odporne na wilgoć i pleśń oraz czynniki chemiczne; łatwy i szybki montaż, grubość od 102 do 202 mm.

Izolacja termiczna dachów skośnych.

BauderPIR SDS, BauderPIR TP-Kombi.

Zapytaj o ofertę

płyta poliuretanowa do termoizolacji od wewnątrz dachów skośnych BauderPIR DHW

BauderPIR DHW

Płyty poliuretanowe do termoizolacji poddasza.

Producent: BAUDER

Płyty poliuretanowe z dodatkową warstwą z płyty drewnopochodnej dedykowane do termoizolacji poddasza, montowane pod krokwiami. Znakomite właściwości izolujące pozwalają na zastosowanie płyt o niewielkiej grubości i oszczędność miejsca.

Własności: doskonała termoizolacyjność, nie podtrzymują spalania, wytrzymałe na ściskanie, odporne na wilgoć, pleśń oraz czynniki chemiczne; łatwy i szybki montaż, grubość od 90 do 150 mm.

Izolacja termiczna poddasza, izolacja podłóg piwnic.

BauderPIR DAL

Zapytaj o ofertę