Przejdź do treści

Izolacje instalacji wod.-kan.

Czy wiesz, że właściwie zamontowane, dobrej jakości izolacje instalacji wod.-kan. na wszystkich rurach budynku pozwalają wyeliminować mostki akustyczne obiektu?

izolacje instalacji wod.-kan. system przemysłowych izolacji akustycznych armacell armacomfort ab

ArmaComfort® AB

Wysoce efektywna, specjalistyczna izolacja akustyczna.

ArmaComfort® AB to rodzina innowacyjnych izolacji akustycznych wyprodukowanych na bazie elastycznej pianki oraz gumy EPDM/EVA tworzącej barierę dźwiękochłonną. Produkty ArmaComfort® AB skutecznie zabezpieczają przed rozprzestrzenianiem się dźwięków oraz powstawaniem zjawiska kondensacji pary wodnej na instalacji (chronią przed korozją). Dostępne są w czterech wariantach: ArmaComfort® AB, ArmaComfort® AB Plus (samoprzylepne arkusze) oraz z płaszczem aluminiowym: ArmaComfort® AB Alu i ArmaComfort® AB Alu Plus (wyjątkowe własności ppoż.).

Własności: doskonała wydajność akustyczna (wysoki poziom tłumienia hałasu), nie rozprzestrzeniają ognia (euroklasa B-s1, d0), trwałe, elastyczne, cienkie, estetyczne, łatwy montaż i konserwacja.

Izolacje instalacji wod.-kan. Izolacja akustyczna rur kanalizacyjnych i rur z wodą deszczową. Tłumienie hałasu.

Zapytaj o ofertę

izolacje instalacji wod.-kan. izolacja akustyczna otulina w zwoju do rur plastikowych armacell tubolit ar fonowave

Tubolit® AR Fonowave

Otulina w zwoju do rur plastikowych.

Producent: ARMACELL®

Tubolit® AR Fonowave to elastyczna pianka polietylenowa o zamkniętej strukturze komórkowej w formie otuliny pokrytej na zewnątrz folią ochronną, zapewniającą dodatkową ochronę izolowanych powierzchni. Specjalnie ukształtowana falista powierzchnia wewnątrz otuliny gwarantuje doskonałą chłonność akustyczną plastikowych rur. Montaż izolacji na wszystkich rurach budynku pozwala wyizolować je ze struktury obiektu i wyeliminować powstawanie mostków akustycznych, zredukować hałas w instalacjach i zapobiec kondensacji.

Własności: elastyczna, lekka, wytrzymała, łatwa w montażu na odcinkach prostych i na kształtkach, dostępna w zwoju – 10 mb, redukuje hałasu z instalacji na poziomie 11dB, niebieska.

Akustyczna i termiczna izolacja wewnętrznych instalacji rur deszczowych, odpływowych i kanalizacyjnych wykonanych z plastiku, w budynkach mieszkalnych, biurach i miejscach użyteczności publicznej. Izolacje instalacji wod.-kan.

Zapytaj o ofertę

izolacje instalacji wod.-kan. izolacja akustyczna otulina w zwoju do rur żeliwnych armacell tubolit ar fonoblok

Tubolit® AR Fonoblok

Otulina w zwoju do rur żeliwnych.

Producent: ARMACELL®

Tubolit® AR Fonoblok to elastyczna pianka polietylenowa o zamkniętej strukturze komórkowej w formie otuliny. Redukuje hałas w instalacjach i zapobiega kondensacji. Montaż izolacji na wszystkich rurach budynku pozwala wyizolować je ze struktury obiektu i wyeliminować powstawanie mostków akustycznych.

Własności: elastyczna, lekka, wytrzymała, łatwy montaż na odcinkach prostych i na kształtkach, dostępna w zwoju – 15 mb, redukuje hałas z instalacji na poziomie 15dB, niebieska.

Akustyczna i termiczna izolacja wewnętrznych instalacji rur deszczowych, odpływowych i kanalizacyjnych wykonanych z żeliwa szarego w budynkach mieszkalnych, biurach i miejscach użyteczności publicznej. Izolacje instalacji wod.-kan.

Zapytaj o ofertę