Przejdź do treści

O nas

KALA-IZOLACJE Toruń. Jesteśmy specjalistyczną hurtownią budowlaną dostarczającą profesjonalne izolacje oraz produkty do budowy kominków i instalacji kominowych. Prowadzimy sprzedaż hurtową B2B i detaliczną B2C, a naszymi Klientami są firmy remontowo-budowlane, instalatorskie, grzewcze, sanitarne, ciepłownicze, parowe, wentylacyjne, klimatyzacyjne, chłodnicze, oddymiające, kominiarskie, kominkowe oraz osoby fizyczne.

Odsługujemy zarówno duże projekty budowlane, jak i te prowadzone w mniejszej skali, a każdy z nich jest dla nas równie ważny. Klienci cenią nasze indywidualne podejście do transakcji, ofertę dostosowaną do bieżących potrzeb oraz wysoki standard współpracy okraszony dawką dobrego humoru.

Ponad 20 lat doświadczeń, zdobywania wiedzy i budowania partnerskich relacji z kontrahentami zaowocowało gronem stałych Klientów, stabilną pozycją na lokalnym rynku rozpoznawalnością w branży. Jesteśmy z tego dumni, bowiem uznanie w oczach partnerów biznesowych motywuje nas do codziennej, wytrwałej pracy. Zaś wzajemny szacunek i pomoc w rozwiązywaniu problemów stanowią dla nas wartości równie ważne, jak dbałość o sukces w biznesie.

Chcemy w tym miejscu wspomnieć, że poza prowadzeniem działalności gospodarczej angażujemy się również sportowo. Od 10 lat wspieramy amatorską drużynę unihokeja Floorball CLUB Kala-Izolacje Toruń, z którą w sezonie 2018/2019 zdobyliśmy złoty medal w mistrzostwach Torunia. Dodatkowo, w roku 2015 rozpoczęliśmy współpracę sponsorską z występującą na arenie ogólnopolskiej drużyną unihokeja – TLU Kala-Izolacje Toruń.

Mamy ambicję rozwijać się nadal, a naszym celem jest stać się dystrybutorem pierwszego wyboru dla wymagających Klientów oczekujących jakości oraz wysokich standardów na każdym etapie współpracy.

Jeśli szukasz produktów wysokiej jakości, cenisz możliwość wyboru i rzetelne doradztwo, a przy tym lubisz załatwiać sprawy szybko i konkretnie – serdecznie zapraszamy do KALA-IZOLACJE.

  • zaprezentujemy Ci najlepsze izolacje renomowanych producentów,
  • pokażemy bezpieczne rozwiązania do budowy kominka oraz sprawdzone systemy kominowe,
  • doradzimy na co zwrócić uwagę przy wyborze danego produktu, by spełniał Twoje oczekiwania,
  • zaoferujemy jakość i konkurencyjną cenę,
  • dostarczymy zamówienie na czas i we wskazane miejsce lub odbierzesz je osobiście – jak wolisz…
właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy

Izolacje Toruń

lat doświadczeń
1
zaangażowania
1 %
kawy dziennie
1
posadzonych drzew
1