Przejdź do treści

Kominki

W dziale Kominki znajdziesz wysokiej jakości produkty niezbędne do zbudowania wymarzonego kominka. Wśród nich duży wybór płyt do zabudowy, elementy systemów dostarczania i dystrybucji powietrza, przyłącza kominowe, kratki, materiały wykończeniowe oraz niezbędne akcesoria. Proponujemy profesjonalne rozwiązania, w tym na przykład kompletne systemy zabudowy kominków Promat® oraz system SkamoEnclosure firmy SKAMOL, której jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem.

Jeśli profesjonalnie budujesz kominki, a Twoi klienci cenią jakość wykonania z najlepszych materiałów – koniecznie sprawdź naszą ofertę!

Zaprezentowane poniżej kategorie zawierają wybrane produkty – reprezentatywny przykład naszej oferty. Dlatego nie martw się jeśli nie znajdziesz na stronie tego czego aktualnie poszukujesz. Skontaktuj się z nami! Wspólnie wypracujemy odpowiednie rozwiązanie. Zapraszamy!

kominki płyty izolacyjne do zabudowy kominka

Wybierz kategorię

Zabudowa kominka

Zabudowa kominka

Znajdziesz tu płyty ogniochronne do zabudowy kominka firm SKAMOL, PROMAT, ROCKWOOL, PAROC i SINIAT. Ofertę uzupełniają materiały niezbędne do profesjonalnego i bezpiecznego wykonania prac wykończeniowych.

Kratki i akcesoria kominkowe

Kratki i akcesoria kominkowe

Znajdziesz tu solidnie wykonane kratki z żaluzjami stałymi i ruchomymi, wykończone siatką, kratki otwarte proste i narożne, kratki typu loft, maskownice, kasety dolotowe oraz akcesoria.

System SkamoEnclosure Board Gold

System SkamoEnclosure Board Gold

Kompletny system zabudowy kominka z wykorzystaniem płyt wermikulitowych SKAMOL.

DGP Dystrybucja Gorącego Powietrza

DGP Dystrybucja Gorącego Powietrza

Mamy wszystko, co niezbędne do budowy systemu DGP, w tym m.in.: aparaty i zestawy nawiewne DGP, regulatory i automatyka, kanały, rury, skrzynki rozdzielcze.

Materiały wykończeniowe

Materiały wykończeniowe

Kategoria wyselekcjonowanych produktów marki FAST dzięki którym Twój kominek będzie wyglądał imponująco.

System SkamoEnclosure Brick

System SkamoEnclosure Brick

Kompletny system zabudowy kominka z wykorzystaniem lekkiej cegły ceramicznej SKAMOL.

Przyłącza kominowe

Przyłącza kominowe

Szereg produktów niezbędnych do podłączenia kominka do komina, w tym przyłącza z blachy czarnej, emaliowane, ze stali kwasoodpornej, przyłącza do pieców na pelet, pieców akumulacyjnych, kolana, uszczelniacze.

System SkamoEnclosure Board

System SkamoEnclosure Board

Kompletny system zabudowy kominka z wykorzystaniem płyt silikatowych SKAMOL.

Dlaczego my?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Duży wybór stwarza możliwości, a jednocześnie sprawia, że często czujemy się przytłoczeni jego skalą.

Dobrze mieć wybór i dobrze jest wiedzieć, jak go dokonać oraz co wybrać. My dajemy jedno i drugie. Kreujemy możliwości i radzimy, co warto rozważyć podejmując decyzję o zakupie.

właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy