Przejdź do treści

Kominy wentylacyjne

Kominy wentylacyjne izolowane efektywnie odprowadzają powietrze z budynku, zapewniając tym samym komfort i bezpieczeństwo jego mieszkańców.

kominy wentylacyjne izolowane

Kominy wentylacyjne izolowane

System rur i kształtek z blachy ocynkowanej do budowy dwuściennych, izolowanych kominów wentylacyjnych służących do wentylacji grawitacyjnej.

Wszystkie elementy wykonane są z lekkiej, ocynkowanej wewnętrznie i zewnętrznie blachy. Części izolowane składają się z wkładu z blachy ocynkowanej, wełny o grubości 30 mm i płaszcza zewnętrznego również z blachy ocynkowanej. Izolacja zapobiega wychładzaniu się rur wentylacyjnych, eliminując problemy z ciągiem wentylacyjnym i skraplaniem się pary na ściankach przewodów.

W skład systemu wchodzą: rury, trójniki i kolana 90º, ustniki, daszki z zamknięciem izolacji, odskraplacze, płyty z odskraplaczem, wsporniki do płyty, obejmy z kołkiem.

Szczelna, lekka konstrukcja, zakończenia typu czop-mufa, szeroki zakres średnic wkładów, małe opory przepływu, odporny na korozję, szybki i łatwy montaż, możliwość instalacji w istniejących budynkach.

Zapytaj o ofertę