Przejdź do treści

Kominy

W dziale tym znajdziesz jednościenne wkłady kominowe, dwuścienne kominy izolowane, kominy nadciśnieniowe i wentylacyjne. Ale to nie wszystko! Dodatkowo, prezentowana oferta zawiera izolowane przedłużenia kominów oraz nasady kominowe, stosowane zarówno w kominach spalinowych, jak i wentylacyjnych. Produkty te umożliwiają realizację indywidualnych projektów inwestycyjnych.

Przygotowana przez nas propozycja obejmuje pojedyncze elementy i kompletne systemy kominowe firm CHECZ, POUJOULAT oraz KONEKT. Znajdują one zastosowanie w urządzeniach grzewczych opalanych gazem, olejem opałowym, drewnem, pelletem, węglem i ekogroszkiem. W rezultacie każdy może znaleźć tu coś dla siebie.

Naszym zdaniem, stworzyliśmy ofertę składającą się z jednych z najlepszych rodzajów systemów kominowych dostępnych na polskim rynku. Uniwersalnych, skutecznych, prostych i szybkich w montażu.

Zaprezentowane poniżej kategorie zawierają wybrane produkty – reprezentatywny przykład naszej oferty. Dlatego, jeśli czegoś nie znajdziesz – nie rezygnuj. Skontaktuj się z nami – porozmawiajmy o potrzebach i możliwościach. Zapraszamy!

kominy komin izolowany okrągły stalowy

Wybierz kategorię

Kominy spalinowe

Kominy splainowe

Kompletne systemy kominowe i pojedyncze elementy. Jednościenne okrągłe i owalne wkłady kominowe, systemy nadciśnieniowe oraz dwuścienne okrągłe izolowane do urządzeń opalanych gazem, olejem opałowym, drewnem, pelletem, ekogroszkiem i węglem.

Kominy wentylacyjne

Kominy wentylacyjne

Kompletne systemy kominów wentylacyjnych izolowanych.

Nasady i przedłużenia kominowe

Nasady i przedłużenia kominowe

Oferujemy nasady stałe, samonastawne oraz obrotowe, a także izolowane przedłużenia wkładów kominowych okrągłych i owalnych.

Dlaczego my?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Duży wybór stwarza możliwości, a jednocześnie sprawia, że często czujemy się przytłoczeni jego skalą.

Dobrze mieć wybór i dobrze jest wiedzieć, jak go dokonać oraz co wybrać. My dajemy jedno i drugie. Kreujemy możliwości i radzimy, co warto rozważyć podejmując decyzję o zakupie.

właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy