Przejdź do treści

Zabezpieczenia ogniochronne

Zabezpieczenia ogniochronne to dział poświęcony produktom służącym zapewnieniu bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych. Znajdziesz tu materiały spełniające rygorystyczne normy ppoż., którymi zabezpieczysz przejścia instalacji rurowych, kablowych i kombinowanych przez przegrody oddzielenia pożarowego oraz wykonasz i zabezpieczysz dylatacje przeciwpożarowe, kanały wentylacyjne oraz inne konstrukcje budowlane.

Poznaj bliżej cenione przez profesjonalnych wykonawców, wysokiej jakości produkty firm ALFASEAL, PROMAT® i ROCKWOOL.

Zaprezentowane poniżej kategorie zawierają wyselekcjonowane materiały – reprezentatywny przykład naszej oferty. Dlatego nie martw się jeśli nie znajdziesz wśród nich tego, czego aktualnie potrzebujesz. Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak możemy Ci pomóc!

zabezpieczenia ognioochronne

Wybierz kategorię

Zabezpieczenia przejść rur

Zabezpieczenia ogniochronne przejść rur

Produkty do zabezpieczania przejść ppoż. rur palnych i niepalnych oraz rur w izolacji palnej. W ofercie m.in.: płyty, opaski, taśmy, wkłady, kołnierze ogniochronne oraz profesjonalna chemia przeciwpożarowa.

Zabezpieczenia szczelin i dylatacji

Zabezpieczenia ogniochronne szczelin i dylatacji

Produkty do zabezpieczania szczelin i dylatacji. W ofercie m.in.: płyty ogniochronne do wykonywania dylatacji przeciwpożarowych, wypełniacze szczelinowe oraz profesjonalna chemia ppoż.

Zabezpieczenia przejść kablowych

Zabezpieczenia ogniochronne przejść kablowych

Produkty do zabezpieczania instalacyjnych przejść ppoż. pojedynczych kabli elektrycznych, wiązek i tras kablowych. W ofercie m.in.: płyty, bloczki, przepusty ogniochronne oraz profesjonalna chemia przeciwpożarowa.

Zabezpieczenia konstrukcji budowlanych

Zabezpieczenia konstrukcji budowlanych

Produkty do zabezpieczania konstrukcji stalowych, drewnianych, żelbetowych. W ofercie m.in.: lakiery, farby, zaprawy i impregnaty ogniochronne oraz System CONLIT 150 firmy ROCKWOOL.

Zabezpieczenia przejść kanałów wentylacyjnych

Zabezpieczenia ogniochronne przejść kanałów wentylacyjnych

Produkty do zabezpieczania ppoż. przewodów i kanałów wentylacyjnych. W ofercie m.in.: płyty i maty ogniochronne, kratki wentylacyjne oraz profesjonalna chemia ppoż.

Zabezpieczenia stropów

Zabezpieczenia stropów

Produktów do zabezpieczania przeciwpożarowego stropów. W ofercie duży wybór płyt ogniochronnych PROMAT® oraz profesjonalna chemia przeciwpożarowa.

Dlaczego my?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Duży wybór stwarza możliwości, a jednocześnie sprawia, że często czujemy się przytłoczeni jego skalą.

Dobrze mieć wybór i dobrze jest wiedzieć, jak go dokonać oraz co wybrać. My dajemy jedno i drugie. Kreujemy możliwości i radzimy, co warto rozważyć podejmując decyzję o zakupie.

właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy