Przejdź do treści

Izolacja pomieszczeń mokrych

Szybka izolacja pomieszczeń mokrych i łatwy montaż nawet w trudno dostępnych miejscach dzięki opatentowanej metodzie poziomej instalacji. Pełne zabezpieczenie przed wilgocią.

płyta z polistyrenu ekstrudowanego xps do izolacji pomieszczeń mokrych Finnfoam Tulppa

Tulppa

Płyty konstrukcyjne do izolacji pomieszczeń mokrych.

Płyty konstrukcyjne Tulppa wykonane są z polistyrenu ekstrudowanego XPS pokrytego specjalną zaprawą cementową i wzmocnionego obustronnie siatką szklaną. Płyty Finnfoam Tullpa nie chłoną wody, a tym samym zabezpieczają budynek przed pojawieniem się w nim pleśni.

Własności: doskonała izolacja cieplna, odporne na wodę, pleśń i wilgoć – paroszczelne, odporne na ściskane, odporne na zmiany warunków środowiska i różnice temperatur, szybka i łatwa instalacja, bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne.

Szybka i łatwa izolacja pomieszczeń mokrych, dzięki zastosowaniu innowacyjnego, opatentowanego  rozwiązania instalacyjnego płyt Tulppa, które gwarantuje szczelny montaż i pełne zabezpieczenie przed wodą, wilgocią, pleśnią i grzybami.

Przy użyciu płyt Tulppa doświadczony wykonawca może ułożyć od 10 do 15 m2 gotowej do pokrycia płytkami ściany. Płyty Tullpa można łatwo ciąć na każdy, dowolny kształt nożem do płyt gipsowych, piłą ręczną lub mechaniczną. Płyty są lekkie, dzięki czemu mogą być przenoszone oraz montowane przez jedną osobę.

Zapytaj o ofertę