Przejdź do treści

Izolacje techniczne

Dostarczamy izolacje techniczne – akustyczne, termiczne, ogniochronne – stosowane w przemyśle i energetyce, ciepłownictwie, wentylacji, klimatyzacji, chłodnictwie przemysłowym i użytkowym (HVAC), instalacjach wodno-kanalizacyjnych, grzewczych oraz solarnych.

Oferujemy tylko sprawdzone materiały i kompletne systemy izolacyjne firm: ARMACELL, STEINBACHER, THERMAFLEX, ROCKWOOL, PAROC, ISOVER, których produkty zostały docenione przez inwestorów i wykonawców na rynku polskim i światowym.

Służymy też fachowym doradztwem i pomocą przy wyborze odpowiednich produktów do określonych zastosowań.

Zaprezentowane poniżej kategorie zawierają wybrane produkty – reprezentatywny przykład naszej oferty. Dlatego, jeśli czegoś nie znajdziesz – nie poddawaj się – zadzwoń lub napisz. Postaramy się znaleźć odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie. Zapraszamy!

Wybierz kategorię

Izolacje dla przemysłu i energetyki

Izolacje techniczne dla przemysłu i energetyki

Znajdziesz tu pojedyncze produkty i kompletne systemy izolacji termicznej, akustycznej, ogniochronnej instalacji przemysłowych, HVAC, OEM, rurociągów, zbiorników, cystern, kotłów, kominów, kanałów spalinowych.

Izolacje do wentylacji i klimatyzacji

Izolacje techniczne do wentylacji i klimatyzacji

Systemy izolacyjne, maty i płyty z wełny szklanej oraz kamiennej, pianki z syntetycznego kauczuku w formie otulin, roli, taśm do izolacji termicznej i akustycznej okrągłych i prostokątnych kanałów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, rur, rurociągów, armatury.

Izolacje instalacji wod.-kan.

Izolacje techniczne instalacji wod.-kan.

Specjalistyczne produkty oraz systemy do izolacji akustycznej i termicznej instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych, deszczowych wykonanych z rur plastikowych oraz żeliwnych w domach, biurach i obiektach użyteczności publicznej.

Izolacje instalacji grzewczych, ciepłowniczych i solarnych

Izolacje techniczne instalacji grzewczych, ciepłowniczych i solarnych

Specjalistyczne produkty oraz kompletne systemy izolacji do ochrony cieplnej i akustycznej rur w instalacjach grzewczych, ciepłej i zimnej wody użytkowej, ciepłowniczych oraz solarnych w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.

Dlaczego my?

Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Duży wybór stwarza możliwości, a jednocześnie sprawia, że często czujemy się przytłoczeni jego skalą.

Dobrze mieć wybór i dobrze jest wiedzieć, jak go dokonać oraz co wybrać. My dajemy jedno i drugie. Kreujemy możliwości i radzimy, co warto rozważyć podejmując decyzję o zakupie.

właściciele KALA-IZOLACJE izolacje budowlane, izolacje techniczne, hydroizolacje, zabezpieczenia ogniochronne, kominki, kominy